Gratulujeme ti!!! Tohle byl ten nejlepší KLIK, který jsi mohl udělal.

Jak se říká život je krátký a není čas ztrácet čas. Tak pojďme rovnou na věc.
K tomu aby jsi začal jezdit stačí velmi málo. Přijď za k nám, nebo napiš, zavolej nebo prostě oslov kohokoliv z našeho personálu. A my se o tebe postaráme. Aby jsi věděl co je k tomu potřeba a co tě čeká dáme ti tady nějaké informace, které by tě mohli zajímat. Například co potřebuješ k tomu, aby jsi mohl začít.

Na první jízdu se vezmi plavky a nějaké peníze. Vše ostatní máme.
Plavky budeš potřebovat, aby jsi nejezdil nahý  😀 a peníze na to ostatní. A co za ty peníze budeš mít a kolik jich je třeba?

  • Potřebuješ si pořídit jízdné minimálně na hodinu. Pro začátek stačí hodiny 2.
  • Wakeboard, wakeskate nebo lyže které ti půjčíme.
  • Vestu a helmu ti také půjčíme.
  • úsměv (ten je třeba vždycky)
  • a to je vše 🙂
  • a když bude zima tak ještě neopren, většinou jen na jaře a na podzim.

 

WAKBOARD

Pro úplný začátek je velmi dobré zapojit se do našeho tréninku pro začátečníky. Takový trénink je ZDARMA (potřebuješ jízdné a wakeboard) a termín najdeš v našem kalendáři akcí nebo přímo u obsluhy. A protože i my jsme někdy museli začít tak moc dobře víme jaký je to pocit a uděláme vše pro to, aby jsi se cítil nejlépe. Mimochodem ten pocit, když člověk začíná je úplně nejlepší a my všichni ti ho budeme vřele závidět a uděláme vše pro to, aby jsi si ho užil co nejvíc.
Můžeš nám plně důvěřovat. Výuce se věnujeme už víc než 10 let a vedeme českou dětskou a juniorskou wakeboardovou reprezentaci pod ČSVLW.

Na vlecích se jezdí již od roku 1961, ale až v posledních 15-ti letech jsou vleky vyspělé. A protože se jezdí už dlouho načerpalo lidstvo mnoho zkušeností jak začít. A nejlépe se začíná na lyžích. Díky nim poznáte jak se vlek chová na startu a během jízdy a jak na vleku zatáčet.
Hned potom ti dáme wakeboard a zkusíš to s wakeboardem.
Jestli jsi velký sporťák tak je možnost jít rovnou na wakeboard. Určitě ti bránit nebudeme. Jen se ti vše snažíme ulehčit a nechat prožít naplno.

VODNÍ LYŽE

Pro milovníky odlschoolu, klasiky nebo prostě pro milovníky lyží jsou vodní lyže ideální zábava. Základní výhoda pro lyžaře je, že stojíte čelem do směru jízdy, což je přirozenější.
Lyže máme v půjčovně a jízdné třeba i jen na hodinu. To pro ty z vás, kteří by si rádi jen zpestřili léto. Při pádu Vás vázání vždy pustí z lyží ven a padáte do vody. Je to bezpečné. V české republice máme velkou základnu vodního lyžování, kterou vybudoval Luděk Novák – celoživotní milovník vodního lyžování. 
Díky tomu máme v ČR několik světově úspěšných jezdců. 
Například MARTIN KOLMAN – Mistr Světa!
zde najdete více o českých úspěších 

 

WAKESKATE

Tahle disciplína je ta nejtěžší. Pro opravdové mistry. Ale to neznamená, že by jsi mistr nemohl být právě TY! Vybavení opět máme, ale navíc budeš k plavkám potřebovat i tenisky. Počítej s tím, že budou mokré. A protože bude chvilku trvat než se wakeskate naučíš ovládat dobře, budeš často padat a hóoóóóóóódně plavat. Což je super, protože plavaní je velmi zdravé.
V ČR tak velký úspěch ve wakeskatingu jako ve vodním lyžování zatím nemáme, ale například Matěj Štěpánek byl velmi blízko. A z našich přátel na Slovensku trhá rekordy Zuzana Vráblová, která vyhrál titul Mistra světa  již 6x.