Wakeboarding je patří k mladším sportům. Jeho kořeny sahají do roku 1986 jízdou za lodí a ta vleková část s překážkami začala kolem roku 2000. Což není tak dlouhá doba na to, aby vznikl určitý světový standard. Vyspělé vleky se vydali na cestu bezpečnosti a vysoké kvality ovšem je tam i vysoká cena.
My chceme jít s dobou a nabídnout vám právě vysokou bezpečnost nejen pro vaše tělo, ale i pro vaše prkno. Proto jsme se rozhodli v parku mít překážky nejlepšího světového výrobce, německé společnosti UNIT parktech AG. Celoplastové překážky, bez hřebíků, šroubů nebo jiného spojovacího materiálu. Prostě jen plast, který je speciálně vyvinutý přímo pro výrobu překážek na wakeboarding. Tvar a nájezdové úhly jsou velmi důležité pro snadnou jízdu a zlepšování vašich dovedností a především vašeho zdraví (kolena a záda). Tím jsme odstranili vaše starosti o vybavení a zdraví.
Právě vaše zdraví je klíč k vaší životní spokojenosti a tak jsme letos rozšířili o malý vlek pro základy učení jak dospělých tak především dětí. Opět jsme podle našich zkušeností a přesvědčení vybrali to nejlepší co na světovém trhu můžete najít. Wakemaster WM02. A oto větší radost máme, že výrobce je česká společnost a můžeme podpořit národní produkci. Na malém vleku jezdí jeden jezdec tam a zpět a má volitelně regulovanou rychlost jízdy s plynulým startem. Takže vás naučíme jezdit mrknutím oka. Přesněji během pár hodin a některé šikuláky třeba i za pár minut. Na malém vleku nemáme žádné překážky a nemusíte se hlídat kam zrovna jedete.
Velký vlek je nově opravený právě společností Wakemaster, která dala vlek do stavu lepšího než byl když se stavěl v roce 1989.

 

informace o vleku:
výrobce: 1987 – neznámý
1989 – Rixen gmbh
2020 – Wakemaster s.r.o.

malý vlek: 2021 – WM 02 – Wakemaster s.r.o.

délka vleku:
výška lana:
počet sloupů:

překážky:
2012 – Fun Box
2012 – Kicker Small
2012 – Kicker Bib
2012 – Box long
2021 – Grom Rainbow
2020 – Kicker mini