Za tu dobu co se motáme kolem wakeboardingu a že už je více než 15 let jsme viděli mnoho věcí, potkali spousty lidí, vyzkoušeli mnoho wakeparků, ochutnali mnoho jídel a nápojů, otestovali mnoho půjčoven a prostě posbírali mnoho informací a zkušeností. A tak jsme založili sportovní spolek, postavili sportovní oddíl v kterém máme i mistry evropy a více mistry světa nehledě na první příčky v ČR. Zasadili se o změnu Svazu vodního lyžování na Svaz Vodního lyžování a wakeboardingu. Pořádali malé amatérské závody, národní pohár a MČR a to vše s mezinárodní účastí, nebo třeba seminář rozhodčích. Postavili první vlek vlek ( 2.0) v Plzni i v Praze. Ale pořád nám chyběl velký vlek. Až se nám podařilo dostat převzít zanedbaný vlek v Chomutově. S nadšením jsme spustili provoz, uspořádali s partnery největší sportovně kulturní událost v historii wakeboardingu v ČR s názvem WakeArena. A byli natěšeni na rychlý rozvoj parku. Bohužel osud tomu nepřál, protože vlek byl velmi starý. Byl postavený jako první v ČR v roce 1989 a poslední roky nebyl odborně servisován. A to přineslo dlouhá jednání v městem, které se podařilo díky obrovské pomoci města dotáhnout do zdárného konce a vlek byl na přelomu roku 2019 a 2020 postaven téměř nový. A my začínáme žít svůj sen. Sen kterého by jsme byli rádi, aby jste byli nemalou součástí. Dalo by se říct, že to děláme pro sebe a jsme rádi, že se vám to líbí, ale pravda je taková, že to děláme především pro vás. A proto budeme rádi za jakýkoliv podnět a poznámku, díky které se budete u nás cítiti lépe a lépe.

A aby jsme vykročili správným směrem, budujeme pro vás malý vlek, aby ten kdo začíná to měl jednodušší a mohl se společně s námi a vámi ostatními smát a bavit tak nádherných sportem a utužovat tak tělo a především mysli ve správné kondici. Především děti  a jejich tento malý vlek ocení. Je to zdroj super letní zábavy.
Do parku jsme vám již objednali novou překážku a rádi budeme každý rok minimálně jednu přidávat a přesouvat rozložení překážek. ( více o překážkách)
K tomu je potřeba kvalitně vybavená půjčovna a servis. Najdete v ní vybavení, které odpovídá světovým standardům, které budete v ČR jen těžko hledat. ( více o půjčovně)
Ke sportu patří jídlo a pití, tedy základní životní potřeby. Dlouho jsme nevěděli jakou cestou se vydat. Jídlo ve wakeparcích je v ČR, ale i jinde nastaveno na špatnou úroveň a přitom je právě jídlo klíč ke zdravému a spokojenému sportování a životu. Vybudovat dobrou a udržitelnou kuchyni je těžký úkol pokud zrovna nejste provozovatel sítě sítě restaurací nebo něco podobného. Ale to nás neodradilo a za pomoci našich přátel jsme pro vás vybudovali zbrusu novou kuchyň. Moderní včetně moderních spotřebičů jako je konvektomat. Takže v prvním roce provozu kuchyně tedy v roce 2023 očekávejte nové moderní Bistro s rozšířeným sortimentem. Pro rok 2023 ještě upravíme venkovní část sezení a relaxační zónu.
A protože je potřeba i dobře pít, otevřeli jsme pro vás nový venkovní bar. Venkovní SUNSET BAR, kde najdete naprosto dokonalou nabídku nápojů a servírované tak jak se sluší a patří v dobré společnosti. A to vy rozhodně jste.

Moc se na vás těšíme a doufáme že i vy

Jiří Heller