Škole a výuce se věnujeme od roku 2009, ale tady v Chomutově můžeme na plno až teď s malým vlekem můžeme učit děti a úplné začátečníky.
Malý vlek má výhodu v tom, že na něm jezdí jeden jezdec (oproti 8-9 na velkém) a tak můžeme jezdci plynule regulovat rychlost, aby se naučil start bez jakýchkoliv pádů. Je to nejsnazší a nejbezpečnější forma výuky wakeboardingu. Výuka je určená dětem od 6-ti let. Horní věková hranice neexistuje :) Měli jsme ve škole třeba 65-ti letého pána. Ve škole zároveň používáme rádio komunikaci mezi jezdcem a trenérem pomocí sofistikovaného zařízení v helmě. V rámci školy probíhá teoretická i praktická výuka. Rozebereme bezpečnost, jak správně používat tělo aby se nepřetěžovalo a jak regenerovat nejen po ježdění ale i další dny.
Výuka probíhá ve skupinkách cca 5 lidí na jednoho trenéra. Pro sportovní část mládeže, tedy děti, které chtějí navštěvovat náš oddíl máme dlouhodobý tréninkový plán na celé léto s vyústěním účastí na MČR. Sportovní oddíl vede Linda Kolblová – reprezentační manažerka wakeboardingu české republiky (http://www.cwwf.cz/ ) a další vrcholový sportovci a trenéři z ČR jako třeba Matěj Štěpánek nebo Mates Blahovec (oba mistři ČR).
Od 25.05.2024 zahajujeme veřejné tréninky pro děti a to každou sobotu  ráno od 11:00. Takže si rodiče můžou o víkendu po ránu dát v klidu kávu a užívat volno :). Pro trénink je třeba si přinést plavky a nějaký ručník. Ostatní vybavení půjčujeme za zvýhodněnou cenu. Veškeré ceny budou zveřejněny tento týden na našich stránkách. https://wakechomutov.cz/jizdne/
Aktuální informace o škole najdete na našem webu https://wakechomutov.cz/skola/ . Do školy mohou pouze děti, které umí plavat. Škola se zaměřuje na wakeboarding a wakeskating.
Přihlášení na tréninky mohou lidé posílat emailem na info@wakechomutov.cz. Stačí napsat mám zájem o školu a my se ozveme zpět.

PRAVIDELNÉ TRÉNINKY

Každou sobotu a neděli dopoledne od 9:00 máme tréninky pro veřejnost a děti. Snižujeme rychlost a k dispozici je náš tým trenérů. Úterý a čtvrtek jsou tréninky od 18:00 do 20:00 s běžnou rychlostí vleku.

Chci se přihlásit na trénink

Středa patří holkám

Ve středu mají přednost holky, protože je trénink jen pro ně. Poznejte nové kamarádky a užívejte si spolu celé léto. Kluci vás nebudou rušit. Tento trénink je jen váš! A na baru máme pro vás máme taky speciální nabídku ;)

chci trénovat s holkama

Novinky pro 2021

Wakeboardy

VYBRAT WAKEBOARD

VÁZÁNÍ

VYBRAT VÁZÁNÍ

VESTY

VYBRAT VESTU

HELMY

VYBRAT HELMU

domluvte si testovování wakeboardu

Chcete si koupit nový wakeboard a nevíte který by vám vyhovoval?
U nás máte možnost si vyzkoušet wakeboard z testovací sady a dozvědět se o něm více.