DĚTSKÁ WAKE AKADEMIE – 2024

Milí rodiče a milé děti,

s radostí vám oznamujeme, že po úspěšné sezóně 2023 jsme se rozhodli pokračovat s dětskou Akademii wakeboardingu. Naše mise zůstává stejná – přinášet dětem nejen zábavu, ale také příležitost naučit se nový sport a aktivně trávit volný čas u vody.

Wakeboarding je fascinující sport, který nabízí mnoho výhod pro vaše děti. Je ideální pro děti, které jsou plné energie a touhy objevovat nové dovednosti. Během našich tréninků se děti naučí základy wakeboardingu, včetně správného postavení na prkně a techniky. Je to nejen zábavná aktivita, ale také skvělý způsob, jak rozvíjet koordinaci, sílu a vytrvalost.

Naše dětská akademie je vhodná pro děti do 15ti let. Důležité je, aby vaše dítě umělo plavat. Takže ať už je vaše dítě začátečníkem nebo pokročilým jezdcem, jsme tu, abychom ho podpořili a pomohli mu dosáhnout jeho cílů a naučit ho něco nového.

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo zájem o naší dětskou Akademii wakeboardingu, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a vaše děti a těšíme se na společné tréninky na vodě.

Více info: 724868005 nebo info@wakechomutov.cz