Staň se členem oddílu Water Sports Club z.s. (ČSVLW)

Ahoj sportovče :),

 

Jak asi víš náš oddíl Water Sports Club z.s. je nejstarší český wakeboardový klub vedený pod svazem (Český Svaz Vodního Lyžování a Wakeboardingu). Během naší existence, jsme pořádali velké množství závodů a exhibicí. A spolupracovali právě s vámi. Někdo z vás se umístil v národní soutěži a někteří i v mezinárodních. A letos tomu nebylo jinak.

Jsme ze srdce rád, že váš letošní rok byl po sportovní stránce celkem povedený. A vaše sportovní výsledky nám udělali velkou radost.

Momentálně jsme největší sportovní oddíl v ČR na scéně wakeboardingu. je nás celkem 40 aktivních sportovců. Což je super.

Na příští rok opět připravujeme nějaké novinky jako třeba slevu na jízdné pro členy oddílu, slevy na vybavení a občerstvení v na našich sportovištích. Domlouváme i slevy u partnerů na rok 2022. Zajistili jsme novou velkou překážku do Chomutova opět od firmy UNIT.

Rád bych speciálně přivítal nové členy a rovnou těm, kteří se letos umístili na MČR poděkoval a smekl za jejich úspěch. Myslím že jste překvapili nejen mě.

 

A protože jsme oddíl registrovaný pod státem a defacto pod mezinárodní organizací IWWF (International waterski wakeboard federation ), je čas zaplatit příspěvky do svazu.

Letošní platba je 499,- Kč na rok 2023. Ale protože vám chceme peníze ušetřit nastavili jsme pro vás právě výhody člena.

 

Sleva Chomutov 15% na vše včetně vybavení a gastronomie.

Sleva na nákup vybavení na Wakeshop.cz 15%

Sleva na jízdné a občerstvení Wake Hostivař 15%

 

Tyto slevy si můžete vybírat přímo pro vaši osobní potřebu (a vaší rodiny) a nejsou určeny pro nikoho dalšího.

 

Také budeme rádi pokud by se někdo z vás chtěl zapojit do výuky nových sportovců. Ať už jako trenér v Chomutově nebo jako trenér na wakekempu. ( Tam je potřeba napřed několika denní školení v Chomutově. Stačí mě kontaktovat a domluvíme se. 

 

Ještě mi napadlo, že by se ti mohl hodit vyhledávač, který jsme nejen pro vás připravili. Wakepark.cz/ najdeš tam informace, kde jsou vleky a jak to tam vypadá a kolik stojí apod. Včetně videí. 

 

Pro využití slev použij tvoje jméno a r.č.

 

Pokyny pro platbu členského příspěvku.

číslo učtu: 4666954888/5500

variabilní symbol: rodné číslo bez lomítka.

částka: 499 Kč

 

A to je asi tak všechno důležité co jsem vám chtěl říct. Teď už jen přeji Krásné Vánoční Svátky a mnoho nejen sportovních úspěchů v novém roce 2023.

 

S pozdravem

 

Jiri Heller – předseda

 

Water Sports Club z.s.

Na Václavce 1202/10

150 00 Praha 5

tel: +420 778500800