Půjčovna Paddleboardů

Protože vám chceme přinášet více a více zábavy, připravili jsme pro Vás další sport. Jedná se o Paddleboarding. Ať už jste doprovod nějakého wakeboardisty a bojíte se zkusit wakeboard, vodní lyže, nebo chcete třeba ochutnat něco nového z koutku vodních boardových sportů, máme pro Vás připraveno několik paddleboardů, které můžete využít. K tomu samozřejmě dostanete několik rad a tipů, jak se na „lopatu“ sedá 🙂
Tento velmi snadný sport, který je velmi přínosný pro Vaše zdraví, fyzickou kondici a zlepšuje nejen držení těla, ale je také snadným nástrojem, jak procvičit hluboký stabilizační systém páteře.
Nejen, že si srovnáte záda a zapracujete na správném držení těla, ale především Vaše mysl dostane uvolňující masáž. A to je v dnešní době opravdu potřeba.
Tento sport je určen pro všechny věkové kategorie. Samozřejmě, pokud umíte plavat. Pokud neumíte, půjčíme Vám zdarma plovací vestu, která Vám jistě dodá patřičnou oporu. V případě, že nebude příznivé počasí, máme pro Vás připravené i neopreny.
A ten kdo by chtěl dostat začátečnickou lekci jak správně jezdit, aby to bylo pro Vás bylo maximálně přínosné, stačí když nám napíšete, nebo se zeptáte přímo u nás. Můžeme si domluvit také hodinovou lekci.
A věřte, že je to opravdu přínosné.

Cena je od 159,- za hodinu a další ceny najdete v ceníku.

Váš tým WakeChomutov.cz